Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Big House Center

Big House Center - oplatí sa byť súčasťou.

Big House Center je miesto, kde sa vyplatí zaregistrovať skoro všetkým...
Prečo také odvážne tvrdenie ? K tomuto tvrdeniu ma vedie vlastná skúsenosť. Hneď na úvod spomeniem pre mnohých veľmi dôležitú informáciu: Registrácia do Big House Center je ZADARMO a je výhodná pre:
- Ľudí, ktorí si chcú jednoducho  a dobre zarobiť prácou z domu cez internet
- Pre tých, ktorí pracujú v akomkoľvek online projekte a potrebujú mať k dispozícii ZADARMO veľmi účinné online nástroje na zvýšenie návštevnosti svojej webovej stránky, videa, alebo jednoducho hľadajú možnosť zviditeľniť biznis-príležitosť, online projekt v ktorom fungujú, ktorí hľadajú referralov do svojho online podnikania
- Pre tých, ktorí si zarábajú cez stránku YouTube - majú možnosť vďaka Big House Centru zvýšiť počet odoberateľov ako aj zvýšiť sledovanosť svojich videí
- Pre tých, ktorí majú záujem predávať svoje online-produkty
- Pre tých, ktorí majú záujem sa stať podielnikmi takých projektov ako je napr. online kasíno a pod (počet projektov bude postupne narastať, už teraz je možnosť získať veľmi cenovo výhodné podiely online kasína a trafikového webu)
- Pokiaľ máte skvelú myšlienku na online projekt - BHC je tým pravým miestom na získanie investorov
- Pokiaľ patríte k ľuďom, ktorí využívajú sociálne siete ako napr. Facebook - chcete mať zárobok z toho, že na sociálnej sieti sa zobrazujú reklamy rôznych firiem? A čo takto aj zisk z reklamy v sociálnej sieti aj od svojich priateľov ? Facebook, kde fungujeme skoro všetci,na reklame zarába. Máme my- bežní používatelia Facebooku z reklamy na tejto soc.sieti niečo? Alebo si Facebook necháva zisky len pre seba? V Big House Center pôjdu zisky z reklamy medzi nás, bežných ľudí...
Našli ste sa aspoň v jednej zo skupín, ktoré som vymenovala? Ak áno, čítajte ďalej...

Big House Center je nový unikátny internetový projekt, ktorý každému zabezpečí pasívny príjem.

- Žiadne kvalifikácie.

- Žiadne mesačné poplatky.

- Prelievanie referalov zhora (máte odmenu aj z práce svojho sponzora a nadsponzorov).

- Vyvážený, zaujímavý a štedrý plán odmien.

- Mnohopočetné klony a automatické reinvesty, ktoré zabezpečia postupne narastajúci príjem.

- Projekt, ktorý sa postupne rozširuje a modernizuje.

O čo vlastne ide ?

Big House Center je to miesto, kde si môžete zarobiť peniaze jednak z prezerania reklám, ale taktiež zo zapojenia sa do unikátneho marketingového plánu. Iste viete, že v reklame sa vždy točili veľké peniaze...

Už čoskoro pribudne nová sociálna a biznis sieť s množstvom funkcií. Môžeme sa tešiť aj na predajný portál - miesto, cez ktoré budeme môcť celosvetovo predávať aj nakupovať.

K dispozícii sú rôzne druhy reklám - zisk máme jednak z prezerani cudzej reklamy, ale máme možnosť veľmi výhodného umiestnenia svojej vlastnej reklamy.

Autoresponder, vytvorenie lendingových stránok, skracovač linkov, nové programy určené na zárobok - to je len zlomok toho, čo je k dispozícii. Môžeme využiť vhodnú službu dobrého umiestnenia našich stránok vo vyhľadávačoch atď.

Registrácia je ZADARMO. Pokiaľ sa chcete zapojiť do unikátneho marketingového plánu cyklických výplat, môžete tak spraviť pri jedinej investícii 1$ ( prípadne pre netrpezlivejších, ktorí chcú rýchlejšie zarábať vyššie sumy, je tu možnosť jednorazovej investície 25$).

Big House Center umožňuje zarábať si klikaním na reklamy (jednak vlastnou aktivitou,ale aj aktivitou teamu do hĺbky 10.línie), avšak hlavným zdrojom opakujúcich sa a stále narastajúcich výplat je práve zapojenie sa do matrixu.

Vypočujte si 30- minútovú prezentáciu a zistite, ako Big House Center môže zmeniť aj vašu finančnú situáciu. Nie je to žiaden sen, je to REALITA, hotové TSUNAMI... :

Tak čo na to poviete? Chcete sa pridať ? Ako bolo spomenuté vyššie, sú viaceré možnosti spolupráce. Po registrácii ZADARMO môžete začať zarábať Surfovaním a prezeraním videí. Tento druh príjmu je však o malých zárobkoch. Pokiaľ si chcete skutočne dobre zarobiť, odporúčam zapojiť sa do hlavného marketingového plánu a to buď jednorazovou investíciou 1$ alebo 25$. Ide vlastne o dve rôzne cesty k zárobku - buď si zvolíte pomalú cestu za 1$, v ktorej si zarobíte na vstup do matrixu za 25$, alebo rovno vykročíte tou rýchlejšou cestou - vstupom do matrix za 25$...Žiadne mesačné poplatky. Ako to vyzerá so zárobkom v jednotlivých úrovniach programu bolo súčasťou prezentácie, ale na osvieženie pamäte si zopakujme,ako to vyzerá pri jednorazovom vklade 1$. Video je síce v ruštine,ale nakoľko je animované,pochopí ho každý :

V matrix za 25$ ( na ktorý si zarobíme cez matrix za 1$ ) sa zarábajú už vyššie sumy. Pozrite si marketing aj tohto matrix - toto video je už v angličtine :)  :

Marketing v obrázkovej podobe :)  :

Pozrite si aj video, ako sa dá zapojiť do Big House Center ÚPLNE ZADARMO:

Čo na to poviete ? Však je to SUPER !!!  A najlepšie na tom je, že to je REALITA.

ČASOVO OBMEDZENÁ AKCIA - PODIELY ONLINE KASÍNA ZADARMO : VIAC INFO TU

Pokiaľ sa chcete pridať do tohto unikátneho a bezkonkurenčného projektu, KLIKNITE SEM  a zaregistrujte sa na webe podľa nižšie uvedeného videonávodu- Dôležité upozornenie- pri vypisovaní registračného formulára nepoužívajte dĺžne a mäkčene.

Videonávod k registrácii:

 

Na webovú stránku Big House Center sa dostanete KLIKNUTÍM SEM , registráciu vyplňte podľa videonávodu.

Pri vypisovaní registrácie si skontrolujte, či v kolónke o sponzorovi je uvedené: IvetaD

Po registrácii si vo svojom Office vyplňte PIN code ( zvoľte si 4 číslice)  a toto číslo si aj zapíšte,aby ste naň nezabudli - budete ho potrebovať pri posielaní financií na váš účet.

Po registrácii sa so mnou skontaktujte - viď "Kontakt" na webe. Ak máte Skype, môžem vám všetko povysvetľovať aj cez Skype zdieľanie obrazovky. Naučím vás, ako čo najrýchlejšie začať s nami zarábať. K dispozícii je aj podporná skupina na Facebooku, do ktorej vás pridáme... Tešíte sa ?

Samozrejme pokiaľ váhate, máte otázky, neviete, či je tento program vhodný pre vás- kľudne ma kontaktujte tiež. Vysvetlím a otázky zodpoviem.

Neváhajte,nemáte čo stratiť, môžete LEN ZÍSKAŤ...

V Big House Center zarába každý.

Aby ste si vedeli lepšie predstaviť,čo všetko nás v Big House Center čaká, prikladám na záver jednu zo správ od firmy Big House Center:

Programátori takmer dokončili reklamy pre browsery a tiež sa objavilo vo vašom BO "depozitné balance" . Bude pridaný partnerský program, do 10. úrovne hlboko,kde podľa klasického marketingového plánu budete platení za všetku činnosť partnerov pod vami a to na dva účty. Jednak na Cash balance taktiež na Depozitné balance - pokiaľ ste už verifikovaný partner, budete získavať 80% na Cash balance a 20% na Depozitné. Pre tých, ktorí ešte nie sú verifikovaní, ide 50% na Cash balance a 50% na Depozitný. Z depozitného účtu môžete zadávať akúkoľvek reklamu a kupovať klony. Pre verifikáciu je potrebné mať štartovaciu pozíciu za 25$ a vyplnený svoj telefón v profile. Na tento telefón vám príde verifikačná sms, pre ešte väčšie zabezpečenie vašich peňazí, taktiež výber bude pod kódom, ktorý vám pri výbere príde ako sms a vy ho budete musieť zadať pri výbere. Tým ochránime vaše peniaze pred podvodníkmi.
V najbližších 12 mesiacoch BIG HOUSE CENTER chystá:
1, Mobilnú aplikáciu pre Android a všetky ostatné mobilné telefóny. Bude vám zaplatené za každé prečítanie prečítanie sms, za každú nainštalovanú aplikáciu a platené doplnky, za každé zobrazenie videa alebo webovej stránky a dokonca za každú aktivitu na webových stránkach a mobilných aplikáciách - (moja pozn.-už k dispozícii :)
2, Bannerová a textová reklama
3, Vaše webové stránky tipu Avito ZADARMO
4, Bezplatná sociálna sieť
5, Crowdfunding - to nebude len obyčajný crowdfunding (zbierka na realizáciu snov), ale tiež budete môcť sami, alebo v tíme vytvoriť projekt a uchádzať sa o priazeň a investície partnerov BHC. Každý sa vlastne týmto môže stať investorom, spolufinancovať projekt, ktorý sa vám bude páčiť a získavať tak pasívny príjem zo zisku alebo získavať ďalšie provízie z affiliate marketingu. (moja pozn.-momentálne sa už predávajú podiely k online kasínu a trafikovému webu, máme sa na čo tešiť :) )
6, Bezplatné vytvorenie webu a záchytných stránok (landingpage), domáce stránky, vizitky na našich subdoménach 001.sg a iných
7, Svoj osobný skracovač url adries  ( moja poznámka-skracovač už medzitým pridaný bol) s možnosťou si sami pomenovať skrátené linky napr. rabota.001.sg,777.001.sg,moyfoto.001.sg s počítadlom prechodov (počítadlo koľko ľudí cez ten link sa pozrelo na váš web  - (moja pozn.už máme k dispozícii a funguje skvelo :) )
8, trhovisko s možnosťou predávať svoje internetové produkty, videonávody, e-knihy, programy atď s možnosťou provízie z nákupu až do 10.línie
9, Reklamná platforma, pre zhliadnutie videa (moja poznámka- prvé videá k zhliadnutiu sú už k dispozícii), webu, vyplnenie úloh atď, komunikácia, test, repost v sociálnych sieťach a ďalšie s podporou mobilnej aplikácie
10, Možnosť zadávať akúkoľvek reklamu, akýchkoľvek internetových projektov (pozn.- už máme k dispozícii)
11, Svoj automatický reposter (rozosielač mailu) na mailové adresy všetkých priateľov bez obmedzení
12, Online konferenčné miestnosti pre vaše prezentácie
13, Herný portál s možnosťou hrať s priateľmi pre zábavu aj hry o peniaze, ako je šach, dáma, backgammon, karty, lotto atď. Všetky hry len s reálnymi ľuďmi (dodatočný chat pre komunikáciu)
14, Vytváranie multifunkčného Messengeru s hlasovou a video komunikáciou podobného "Skype"
15, Možnosť stať sa akcionárom BHC a dostávať dividendy zo zisku BHC - 49% bude rozdelené medzi akcionárov
16, Vlastný program pre korešpondenciu v sociálnych sieťach, skype, rovnako ako príspevky ostatných ľudí o zárobku z nich
17, Ponúkame vám stať sa oficiálnym partnerom "Big House". Potrebujeme pracovníkov servisnej podpory, desingerov, programátorov, prezentátorov, reklamných špecialistov, jednoducho všetkých, ktorí sú schopní sa spolupodieľať na rozvoji BHC. Všetci, ktorí máte záujem, napíšte nám na Skype, zaplatíme vám.
Priatelia, ocitli ste sa v správny čas na správnom mieste. Prajeme vám všetkým úspech.
Váš Big House Center.

Ako iste viete - v reklame sa vždy točili a aj točiť budú veľké peniaze. Reklama na nás vyskakuje všade. Je aj na Facebooku, kde sme skoro všetci. Máme však my dáku odmenu za to, že na Facebboku sa nám reklama zobrazuje ? Nie, zisky z reklamy má  len Facebook. Teraz sa však postupne buduje sociálna sieť s množstvom funkcií ktoré nám budú k dispozícii ZADARMO , tiež tu bude aj reklama. Ale na rozdiel od Facebooku sa táto sociálna sieť bude s nami deliť o zisky. Vzhľadom k funciam, ktoré sociálna sieť vytvorí, sa sem postupne zaregistruje väčšina ľudí. Máte možnosť si tu vybudovať svoju komunitu ľudí, ktorých pozvete do Big House Center práve VY a tak môžete zarábať peniaze nielen za svoju aktivitu v sociálnej sieti, ale aj za aktivitu ľudí, ktorí sa zaregistrovali cez VÁŠ referenčný link. Ak ich nepozvete vy, pozve ich do Big House Center niekto iný...

Máte strach s odmietnutia? Čo je zlé na vypočutí dákeho "NIE" ? Vy priateľom, známym dáte možnosť zarobiť si s Big House Center, informujete ich o tejto možnosti zárobku z reklamy a matrix, ak sa pripojiť nechcú- nevadí, časom sa aj tak pridajú :)  Verte, že z opodiaľ vás budú sledovať, ako sa vám v Big House Center darí a keď uvidia, ako Big House Center perfektne funguje, pripoja sa tiež. Rozhodným patrí svet, tak neváhajte a POĎTE DO AKCIE...

Zaregistrujte sa ešte dnes do Big House Center a pridajte sa do nášho tímu. U nás máte zabezpečenú podporu a pomoc v slovenčine (máme podpornú skupinu na Facebooku) - postupne pridávam návody, postupy a rady, ako čo najrýchlejšie zarábať s BHC. K registrácii sa dostanete kliknutím na Banner, pri registrácii postupujte podľa vyššie uvedeného videonávodu. Pri vypisovaní registračného formulára nepoužívajte dĺžne a mäkčene. Kliknite na Banner a zaregistrujte sa. Nemáte čo stratiť.  Môžete LEN ZÍSKAŤ:

 

image

 

TOPlist