Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

FREE BTC

Chcete zarábať na internete ale nechcete do programu nič investovať ? Aj taká možnosť existuje. Na tomto mieste nájdete weby, kde môžete po svojej registrácii zadarmo a bez vlastných investícií zarábať Bitcoiny. Bitcoinov sa nemusíte obávať, hocikedy sa dajú zameniť za Eurá , USD alebo Kč.
Aby ste mohli svoj zárobok vyberať, budete potrebovať Bitcoin peňaženku, ktorú si veľmi jednoducho ZADARMO založíte TU

Videonávod ako si túto Bitcoin peňaženku založiť:

Na vloženie alebo výber peňazí do alebo z BTC peňaženky je dobrá zmenáreň Simplecoin pre Slovensko https://www.simplecoin.sk  a pre Českú republiku https://simplecoin.cz/  Videonávod:

 a dobrá je aj online peňaženka PAYEER - Pre registráciu ZADARMO do peňaženky PAYEER KLIKNITE SEM . Postup na registráciu do peňaženky PAYEER je vo videu:

A teraz už k samotným webovým stránkam, kde je možné si zarobiť Bicoiny bez akejkoľvek investície. Výhodou je fakt, že nie sú náročné na obsluhu, ja napr. si nechám na lište otvorenú webovú stránku (na ktorej som samozrejme prihlásená) a čas od času odklikám potrebné- podrobnejšie v jednotlivých návodoch nižšie. Odporúčam zaregistrovať sa vo viacerých ( ja momentálne ponúkam 6 overených možnosti)- odklikanie nezaberie veľa času a niekoľkokrát si zvýšite tak zárobok:

1,                                                                         adBTC

image

Jedna z najlepších klikačiek na Bitcoiny. Nájdete tu nadštandardné hodnoty krátkych reklám a minimum CAPTCHA kódov. Po kliknutí na reklamu nie je potrebné mať stránku otvorenú v aktívnom okne a aj tak beží čas. Videonávod:

Pre registráciu KLIKNITE SEM

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2,                                                    FreeBitco.in

Skutočne dlhoročný program, ktorý stále vypláca. Vo FreeBitcoin si môžete každú hodinu vyzdvihnúť 49-50 satoshi (niekedy sa pošťastí získať aj pár stovák satoshi za hodinu) a k tomu získavate navyše tikety do lotérie na ktorých môžete vyhrať ďalšie satoshi. Je to veľmi jednoduché- každú hodinu môžete na webe opísať Captcha kód (že nie ste robot) a kliknete nižšie na tlačítko ROLL. Hneď zistíte, koľko ste vyhrali. Na stránke sa odpočítala čas, kedy si môžete najbližšie vyzdvihnúť ďalšie Satoshi.

V programe si môžete nastaviť automatické výplaty- kliknite na PROFILE-WITHDRAW a zaškrtnite AUTO WITHDRAW. Výplaty sa potom budú posielať automaticky každú nedeľu a v pondelok ich budete mať na účte.

Výplatné minimum je  0.00030000 BTC

Program môžete ďalej odporúčať cez svoj referenčný odkaz - ten nájdete v záložke REFER. Zo svojich referalov získavate 50% jeho zárobku. Video:

 Pre registráciu KLIKNITE SEM

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3,                                                               BIT FUN 

Miesto, kde sa dajú získať Bitcoiny ZADARMO. Každé 3 minúty stačí kliknúť na "Claim now" a Satoshi sa vám pripočítajú. Prípadne to môžete robiť ako ja- stránku mám otvorenú aj keď som aktuálne na inej webovej stránke a občas sem len "nakuknem" a pozbieram si svoje Satoshi :) . Satoshi sa pripočítavajú automaticky aj bez vašej aktivity na webe, stačí sa každý deň len prihlásiť a pozbierať svoje Satoshi. Na webe sú aj hry, ktoré si môžete zahrať zakiaľ čakáte na ďalšie uvolnené Satoshi.

Výplatné minimum je 0.00010000 BTC na peňaženku, ale je tu poplatok 1000 satoshi. Nad 50000 satoshi je výber zadarmo.

Program môžete aj odporúčať svojím referenčným linkom, odmena je 50% zárobku referala. Video:

Pre registráciu KLIKNITE SEM.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4,                                                  Moon Bitcoin

Ďalší z BTC kohútikov podobný ako Bit Fun je Moon Bitcoin. Každých 5 minút si kliknutím na "Claim now" môžete pozbierať Satoshi a tie sa vám pripíšu na Balance. Klikať môžete ľubovoľnou frekvenciou, Satoshi sa načítavajú stále. Samozrejme aj u tohto BTC kohútika platí, že čím častejšie klikáte na "Claim now"- tým viac získate. Pokiaľ však nemáte čas, stačí raz za čas nakuknúť, odkliknúť a vrátiť sa k svojej inej činnosti na počítači :)

Programy typu "moon" majú oproti iným jednu veľkú výhodu - niekoľko typov BONUSOV , ktoré zvýšia počet nazbieraných Satoshi.
Prvým z bonusov je "Loyalty bonus": tento bonus pridáva 1% za každý deň za ktorý sa aspoň raz prihlásite a to až do 100%. Ale pozor- ak sa niektorý deň neprihlásite, klesne vám späť na nulu.
Druhý bonus je "Referal bonus": tento bonus vám pridáva každý deň 1% až do 100% za aktivitu referalov, teda ich každodenné prihlásenie.
Tretí bonus je "Offer bonus": pridáva 5% až do výšky 100% za úlohy, ktoré sú v ponuke.
Štvrtý bonus je "Mystery bonus": tento bonus vám náhodne generuje počet percent navyše od 0% do 100%, niečo na spôsob lotérie (ako sa kedy pošťastí).
Navyše tieto programy vaše zisky kumulujú v peňaženke CoinPot, kde sa pripisujú aj zisky z programov BitFun a BonusBitcoin, čo zabezpečí, že sa vám rýchlejšie naakumuluje suma, ktorú si potom môžete poslať na svoju bitcoinovú peňaženku (napr. Blockchain). Okrem toho program CoinPot sám premieňa Litecoiny a Dogecoiny na Bitcoiny. Jedinou podmienkou je to, aby ste sa do všetkých týchto programov zaregistrovali uvedením tej istej emailovej adresy.
Výplatné minimum je 25000 Satoshi.
Aj Moon Bitcoin BTC kohútik môžete odporúčať ďalej a získať tak navyše 50% z odmien svojich referalov.
Registrácia je jednoduchá Pre registráciu KLIKNITE SEM a na stránke, ktorá sa vám otvorí, vyplníte adresu svojej BTC peňaženky, pod ktorou sa budete naďalej prihlasovať alebo uvediete svoju emailovú adresu, ktorá bude totožná s emailovou adresou, ktorú ste uviedli pri registrácii do CoinPot účtu.
Pokiaľ CoinPot účet ešte zriadený nemáte (nebojte sa,registrácia je jednoduchá a zadarmo) - zriadite si ho na webe http://coinpot.co/ - pri registrácii do CoinPot sa uvedie len email a zvolíte si heslo, odsúhlasíte podmienky,potvrdíte a hotovo... Ako som už vyššie písala - nezabudnite uviesť pri registrácii rovnakú emailovú adresu.  Pre lepšiu predstavu uvediem aj video:

 Zaregistrovať do MOON BITCOIN sa môžete na stránke,ktoré sa vám otvorí KLIKNUTÍM SEM

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5,                                                 Moon Dogecoin

Ďalší z programov typu "Moon". Platí tu to isté ako som písala k programu Moon Bitcoin, rovnaký spôsob registrácie (uvedením emalovej adresy ktorú ste uviedli aj do CointPot ), rovnaký spôsob zbierania zárobku (kliknutím na "Claim now") len s tým rozdielom, že miesto bitcoinov zbierate dogecoiny - pripisujú sa vám tiež do vášho CoinPot účtu a budete si ich môcť zameniť na bitcoiny a poslať do svojej bitcoinovej peňaženky. Vzhľadom na veľmi malú časovú náročnosť odporúčam zaregistrovať sa aj tu, mať otvorené na lište spolu s ostatnými webmi a občas na web nakuknúť - odkliknúť si "Claim now". Tým že budete zaregistrovaný vo viacerých weboch kde sa príjem pripisuje do vášho CoinPotu, rýchlejšie sa vám zárobok nazbiera na výber.

Zaregistrovať do Moon Dogecoin sa môžete na stránke, ktorá sa vám otvorí KLIKNUTÍM SEM

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6,                                                Moon Litecoin

A do tretice ďalší z programov typu "Moon". Aj tu platí to isté čo som písala k programu Moon Bitcoin, rovnaký spôsob registrácie (uvedením emailovej adresy ktorú ste uviedli aj do CoinPot), rovnaký spôsob zbierania zárobku (kliknutím na "Claim now") len s tým rozdielom, že miesto bitcoinov zbierate litoshi - pripisujú sa vám tiež do vášho CoinPot účtu a budete si ich môcť zameniť za bitcoiny a poslať do svojej bitcoinovej peňaženky. Vzhľadom na veľmi malú časovú náročnosť odporúčam zaregistrovať sa aj tu, mať otvorené na lište spolu s ostatnými webmi a občas na web nakuknúť - odkliknúť si "Claim now". Tým, že budete zaregistrovaný vo viacerých weboch kde sa príjem pripisuje do vášho CoinPotu, rýchlejšie sa vám zárobok nazbiera na výber.

Zaregistrovať do Moon Litecoin sa môžete na stránke, ktorá sa vám otvorí KLIKNUTÍM SEM

 

 

TOPlist