Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Goldenmines

Funkčnosť a vyplácanie z tohto webu mám osobne vyskúšanú - výplata mi bez problémov prišla na online peňaženku.

Na internete som našla video kde jeden pán popisuje, ako si v Goldenmines.biz vybudoval príjem 22 000 Kč/mes. Pozdávalo sa mi to, ale pátrala som ďalej a našla ďalšie videá, ktoré mi len potvrdili, že tento príjem v Goldenmines.biz možný je a na počudovanie - potvrdili mi to aj viacerí moji známi, že výplaty sa tu naozaj vyplácajú. Ide o hravý spôsob zárobku - zarábanie s trpaslíkmi :) 

TU sa môžete zaregistrovať a zarábať - KLIKNITE SEM

Návod ako si zadarmo založiť PAYEER peňaženku mám v TEJTO ĆASTI WEBU -KLIKNITE SEM

Program beží už skoro 1300 dní, dá sa teda označiť za dlhodobý a stabilný. Vypláca - prvý výber trvá 72 hodín, druhý výber trvá 48 hodín a potom sa postupne doba skracuje. Minimum pre výber je 5000 zlatých čo je 50 rubľov (cca 1 USD). Ako som písala už vyššie, v tomto programe sa dá za pár mesiacov zarábať niekoľko stovák Eur ( niekoľko tisíc Kč ) mesačne.

Tu je videonávod, ako sa na stránke Goldenmines.biz pohybovať, ako to celé funguje:

Ako ste mohli vidieť vo videu, samotná obsluha programu je veľmi jednoduchá: Nakúpite si trpaslíkov s rôznou výkonnosťou (podľa toho koľko ste ochotní vložiť- dá sa začať aj s vkladom 1 USD či dokonca aj zadarmo- podrobnejšie nižšie píšem). Títo trpaslíkovia neúnavne 24 hodín denne ťažia rudu, ktorú raz za čas zameníme za zlatky. 70% zlatiek ide na reinvestíciu, nákup ďalších trpaslíkov a 30% na výplatu. Vybrať peniaze môžeme v momente, kedy dosiahneme 5000 zlatiek čo je približne 1 USD.

Teraz niečo bližšie k možnosti začať zadarmo: každý zaregistrovaný člen má možnosť jeden krát denne na Bonus ktorého výška je náhodne od 10 do 99 zlatých. Tie si môžete našetriť na kúpu trpaslíkov. Najlacnejší trpaslík stojí 100 zlatých. Vopred však upozorňujem, že táto cesta je pomalšia.

Pre výber je potrebné mať k dispozícii Cash pointy čiže výplatné body. (1 Cash point=1 rubeľ) vo výške zodpovedajúcej hodnote výberu. Ak si budeme napr. chcieť vybrať 5000 zlatých čo je 50 rubľov, budeme potrebovať 50 Cash pointov. Cash pointy sa získavajú jednak z vlastných investícií (nie z reinvestícií) v pomere 40% z vkladu a taktiež z vkladu svojich referalov. Cash pointy môžeme získať aj ako "samotári" (čiže ak sa nikto nezaregistruje cez náš referenčný link), no samotárom sa Cash pointy pripisujú pomalšie. Považujem za potrebné sa o tom zmieniť, máte právo vedieť všetky dostupné informácie :)  Napriek tomu mne osobne sa tento  hravý spôsob zárobku páči, nevyžaduje si ani veľké investície a ani veľa času.

Pokiaľ sa rozhodnete pre registráciu do Goldenmines KLIKNITE SEM a na webe kde vás to presmeruje sa zaregistrujte. Registrácia nie je ťažká, je zadarmo - môžete si program kľudne vyskúšať, zozbierať zadarmo denné bonusy a ak sa vám tento spôsob zárobku zapáči, stačí si sem previesť pár drobných napr. cez PAYEER alebo kartou. Ja napr. som sem zainvestovala 2 USD čiže 116 rubľov cez Payeer :)  Po registrácií vás môžem pridať do našej podpornej skupiny na Facebooku, kde si všetci vzájomne radíme a nájdete tu aj dôkazy o prišlých výplatách.

 

TOPlist