Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Zľava aj zárobok bez predaja

Budem k Vám úprimná. NIE SOM TYP PREDAJCU . Nevyhovuje mi spôsob spolupráce, kde by sa odo mňa očakával tzv. "podomový" predaj. Napriek tomu ako skoro každý som rada, ak mám možnosť niekde výhodne nakúpiť tovar, ktorý bežne používam.

Myslíte si že je niečo zlé na tom, ak som s určitým dodávateľom tovaru či služieb spokojná, alebo ak poradím niekomu ako nakúpiť ten istý tovar lacnejšie  a dodávateľ ma za doporučenie odmení ? Celý život skoro všetci niekomu niečo doporučujeme - dobrý film, stavebnú firmu, mobilného operátora. Dostali ste niekedy za takéto doporučenie odmenu ? Niekoľkokrát sa mi stalo, že si niekto chcel odo mňa určitý tovar kúpiť. Vedel,že uvedený produkt používam a mám s ním dobré skúsenosti. Ja som mu však doporučila pre neho oveľa výhodnejší postup - registráciu na určitom webe zadarmo a bez záväzkov, vďaka ktorej má tovar podstatne lacnejší. Vravíte si čo som tým získala ja ? Jednak dobrý pocit, ale na druhej strane z každého takto doporučeného predaja mi tiež prináleží určitá finančná odmena. Sú totiž firmy, ktoré miesto toho, aby peniaze dávali do drahých reklám, zvlolili cestu tzv. referenčného marketingu - čiže reklama doporučením. V tejto časti Vám predstavím spoločnosti, kde registráciou ZADARMO môžete len získať. Nie sú tu žiadne povinné mesačné odbery: 

Spoločnosť  ESSENS : Registrácia ZADARMO, žiadne povinné mesačné odbery. Česká spoločnosť ponúkajúca kvalitné produkty za veľmi výhodné ceny. Momentálne v sortimente nájdete kvalitné parfémy, k parfémom vôňovo identické sprchové gély a telové mlieka. Taktiež ponúkajú produkty pre zdravie ako napr. Colostrum cps ale aj kozmetiku s Colostrom, Aloe Vera produkty a čo mnohých poteší - nedávno do sortimentu pridali jogurtovače, vďaka ktorým si môžete vyrobiť kvalitný domáci jogurt bez konzervantov...Sortiment tovaru postupne pribúda.

Záujemcom rada zašlem aktuálny katalóg aj s cenníkom emailom-viď kontakt.

Podrobnejšie info o spoločnosti ESSENS nájdete KLIKNUTÍM SEM   ako aj na oficiálnej webovej stránke spoločnosti - pokiaľ ste zo Slovenska KLIKNITE SEM  , pokiaľ ste z Čiech KLIKNITE SEM

Vďaka registrácii je tovar prístupný za výrazné zľavy. Po registrácii sa sami rozhodnete či budete tovar nakupovať len pre seba a svoju rodinu, alebo máte záujem o prácu distribútora- profitovať z rozdielu pri predaji medzi veľkoobchodnou cenou a katalógovou cenou, alebo si zvolíte cestu ako ja - vytváranie distribučnej siete.

Pokiaľ sa rozhodnete pre registráciu v ESSENS: v registračnom formulári pri ID sponzora uveďte číslo: 20 000 402 .

 

 

 

TOPlist