Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Network Marketing

Network marketing, Multi Level Marketing /MLM/ je overený obchodný model, ktorý využíva veľké množstvo firiem /napr. Avon, Oriflame, FM group, Say International, Mary Key, Lyoness, Eurona, Dedra Innovations, FIN club, XanGo...a mnoho ďalších/.

 

Hlavnou myšlienkou network marketingu je skrátenie distribučného reťazca na minimum. Výrobca využíva systém, ktorý umožňuje ľahké a samostatné podnikanie distribútorov. Distribútori vytvárajú sieť predaja, ktorá je účinnejšia a lacnejšia ako klasický distribučný reťazec: veľkosklad – veľkoobchod – maloobchod. MLM ruší medzičlánky veľkoobchod, maloobchod a reklama. Tým ušetrí veľa peňazí. Využíva nezávislých predajcov na to, aby referovali o ich produktoch potenciálnym zákazníkom. Akýkoľvek nákup potom prináša nezávislému predajcovi províziu za sprostredkovaný predaj. Výrobca na províziu použije časť z práve spomínaných ušetrených peňazí. Ďalšie ušetrené peniaze sú využívané na skvalitnenie výrobkov a vývoj nových výrobkov.

Spomínaný distribútor ukáže túto príležitosť druhým a ak chcú, naučí ich, ako sa aj oni môžu stať úspešní, ako si môžu zarobiť. Čo si myslíte – zaslúži si takýto distribútor za to odmenu? Ja si myslím, že áno.

Nepoznám žiaden iný podporný systém ,ktorý by si tak ctil slobodu, ako network marketing:

  • Vy si vyberáte s kým chcete spolupracovať – s ktorou spoločnosťou, aké výrobky, služby...

  • Vy si vyberáte kedy a koľko budete pracovať – dni, hodiny...

  • Vy si vyberáte kde budete pracovať – doma, v kancelárii, na cestách...

  • Vy si vyberáte svoj štýl práce – osobný styk, korešpondenčný, telefonický, v malých skupinkách, vo veľkých skupinách..

    Je to len Vaša voľba. Vy ste majiteľmi svojich sietí.

Nemáte pritom starosti typu : vývoj nových výrobkov,výroba, balenie, realizácia plánu kompenzácie, skladovanie, doprava, administratíva...- toto a ešte viac sú starosti výrobného podniku a nie Vaše. A ešte jedna dosť podstatná vec - Ide o možnosť začať podnikať bez veľkých vstupných nákladov!!!

 

Aj vy stretávate ľudí, ktorých všade "strašia" pyramídy ? Pozrite si toto zaujímavé video o Pyramídovej schéme: ( video je s českými titulkami, ak by sa Vám náhodou nezobrazovali, kliknite na tlačítko cc)

Poučné video, však?

 

 

 

 

 
TOPlist