Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Big House Center- Ako začať? Návody.

Oslovila vás možnosť spolupráce so spoločnosťou Big House Center, alebo máte len záujem ZADARMO využívať veľmi užitočné online nástroje od spoločnosti BHC ? Ak ÁNO, KLIKNITE SEM a zaregistrujte sa na webe podľa nižšie uvedeného videonávodu. - Dôležité upozornenie- pri vypisovaní registračného formulára nepoužívajte dĺžne a mäkčene. Taktiež si skontrolujte, či v kolónke o sponzorovi je uvedené: IvetaD

Videonávod k registrácii:

 

Po registrácii sa do svojej online kancelárie dostanete cez tú istú stránku, ako ste sa registrovali, avšak už kliknutím  vpravo hore na " Войти" , zadaním svojho Loginu (užívateľského mena,ktoré ste si pri registrácii zvolili) , Hesla , opíšete "Captcha kód" a kliknutím na " ВХОД ".

Po registrácii je potrebné si vo svojej online kancelárii vyplniť PIN code (zvoľte si 4 číslice) a toto číslo si aj zapíšte, aby ste naň nezabudli - budete ho potrebovať pri posielaní financií na váš účet.

Po registrácii sa so mnou skontaktujte - viď "Kontakt" na webe. Ak máte Skype, môžem Vám všetko povysvetľovať aj cez Skype zdieľanie obrazovky. Naučím vás, ako čo najrýchlejšie začať s nami zarábať.

Ako som už spomínala, Big House Center ponúka viaceré možnosti zárobku. Môžete spolupracovať úplne zadarmo, bez vloženia akýchkoľvek svojich investícií alebo sa môžete zapojiť aj do matrixového systému . Rozhodnutie je len na vás. V oboch prípadoch vám odporúčam budovať svoj tím - vďaka odmenám za tím 10% do hĺbky 10. línie si môžete veľmi pekne navýšiť svoje zárobky. K rozširovaniu svojho tímu stačí málo - šíriť informáciu o tom, že v Big House Center sa dá zarobiť prácou cez internet. Ľudia, ktorí sa budú chcieť pridať, sa zaregistrujú cez váš referenčný link, ktorý nájdete vo svojej online kancelárii. BHC dokonca myslelo aj na ľudí, ktorým sa nedarí s registráciami a pridalo funkciu- možnosť kúpiť si referalov - cena 1 referala je momentálne 1 $ .

Big House Center spôsob zárobku ZADARMO:

Big House Center postupne pridáva nové a nové možnosti zárobku. V januári 2017 pridalo možnosť zárobku z činnosti, ktorú všetci bežne robíme na sociálnych sieťach- odmeny za zdieľanie správ v sociálnych sieťach. Videonávod:

Ako je spomenuté vo videu,registrácia na webovú stránku BigSmi je zadarmo a kto je zaregistrovaný v Big House Center,ten sa neregistruje nanovo, môže sa rovno prihlásiť do kancelárie zadaním svojho Loginu a hesla, ktoré používa do kancelárie Big House Centra. Odkaz na webovú stránku KLIKNITE SEM

Pokiaľ nemáte času nazvyš a nechcete si nechať ujsť možnosť zárobku za zdieľanie správ Trafikového webu, nič nie je ani pre vás stratené, mám aj pre vás riešenie. Stačí, ak si zabezpečíte automatické rozosielanie správ. Máme k tomu k dispozícii webovú stránku KLIKNITE SEM na ktorú sa treba zaregistrovať a ponastavovať si v tejto webovej stránke prepojenie medzi vašou BigSmi stránkou a sociálnymi sieťami a automat zdieľanie v sociálnych sieťach spraví za vás. Pokiaľ rozumiete po rusky,môžete si celý proces nastavenie automatického rozosielania pozrieť vo videonávode:

Ako mi to čas dovolí, pokúsim sa spraviť videonávod v slovenčine .

Ďalšou (veľmi zaujímavou) možnosťou ako si zarobiť s Big House Center bez akýchkoľvek investícií, je využitie programu od Big House Center pre mobilné telefóny typu Android. Po zaregistrovaní sa do Big House Center si môžeme nainštalovať do mobilu program, cez ktorý sa nám budú rozosielať reklamné SMS a za to bude pripisovaná finančná odmena. Tento program je možné nastaviť aj na "Automat" a zarábať tak s využitím mobilu aj keď spíme. Už čoskoro má táto forma zárobku prinášať zisk okolo 5 USD denne/osobu + ak si uvedomíte, že sa pripisuje aj odmena za náš tím a to do hĺbky 10.línie 10% , podľa obrázka, ktorý som uviedla v časti predstavenia spoločnosti BHC (marketing), si môžete vypočítať, že váš príjem len z tohto jedného zdroja môže predstavovať aj čiastku vyše 1000 $ . To však predpokladá vybudovať si fungujúcu štruktúru. Ale ako sa hovorí- "Bez práce nie sú koláče." K tomu si prirátajte príjem za rozosielanie správ, z matrix atď... Každý hľadá niečo iné, baví ho niečo iné. Výhoda Big House Center je v tom, že na jednom mieste nájdete Rôzne spôsoby zárobku. Vy vybudujete jednu jedinú štruktúru a z tejto jednej štruktúry vám môže plynúť viacero zdrojov príjmu.

Približne na jar 2017 má byť spustená do prevádzky sociálna sieť BHC - to bude ďalší zdroj príjmov + ďalšie a ďalšie zdroje príjmu budú postupne pribúdať. Týmto spôsobom si postupne krok za krokom vybudujete svoj rastúci pasívny príjem.

Big House Center - Ako umiestňovať nové registrácie v matrix, práca s matrix :

 

TOPlist