Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

DIVVEE-zárobok cez mobil alebo tablet

Nachádzate sa na webovej stránke nezávislého partnera Divvee Social.

Upozornenie- momentálne je na Slovensku aj v Českej republike spustená len testovacia verzia a možné sú len registrácie s plateným ročným členstvom. Neskôr pribudne aj možnosť registrácií zadarmo, tento druh registrácie však zatiaľ nie je spustený. Teraz sa prioritne registrujú členovia, ktorí chcú budovať svoj tím, obsadiť si čo najlepšiu pozíciu v systéme. Zatiaľ je veľmi obmädzený počet aktivít za ktoré môžeme zbierať body.

Divvee Social - zárobok cez mobil, tablet a už aj cez počítač(od 28.4.2017)

Máte mobil alebo tablet s pripojením na internet? SUPER !!! Ako často ho používate? Denne? Kedy ste dostali zaplatené za to, že dáte "To sa mi páči" za zhliadnutie videa, stiahnutie aplikácie, alebo ohodnotenie hviezdičkami od 1 do 5 ?  Ponúkam Vám možnosť dostávať zaplatené za sťahovanie, hodnotenie i zdieľanie aplikácii. Nehovoríme pritom vôbec o malých čiastkach. Vypočujte si krátku prezentáciu:

Iste Vás bude zaujímať Kompenzačný plán :

Ešte stále máme možnosť využiť odmeny - Bonusy- za pomoc pri otváraní slovenského a českého trhu.

Video : Vysvetlenie Bonusov,aké sú podmienky na ich získanie:

Free partner / platený partner : aký je rozdiel ?

Takže zopakujme si základné informácie: Spoločnosť, ktorá s veľkým úspechom funguje už v zahraničí, chystá otvorenie aj v Čechách aj na Slovensku. Máme možnosť podieľať sa na otváraní českého a slovenského trhu a okrem veľmi dobrého finančného ohodnotenia získať Bonusy za otváranie ČR a SR. Nejde o žiaden predaj. Náplňou práce bude testovanie, hodnotenie a komentovanie novo-vzniknutých aplikácií a hier od známych vývojárov, reklamných spotov, trailerov k filmom a vyplňovanie dotazníkov. Nejde o žiadne mlm, ale Affiliate. Reálna firma, reálny zárobok.  Podmienkou pre spoluprácu je vek od 18 rokov a mobil prípadne tablet s pripojením na internet, cez ktorý bude samotné testovanie prebiehať - 95% práce sa však už dá robiť aj cez počítač, takže už neplatí nutnosť mať tablet či mobil s operačným systémom Android !!!

Dva druhy členstva - Členstvo Free (zadarmo)- bude sprístupnené za 1-2 mesiace alebo Platený partner (ročný poplatok 55 Eur). Rozdiel medzi nimi je veľmi dobre vysvetlený vo videu vyššie. Ja osobne som si zvolila členstvo platené. Ročný poplatok 55 Eur nepovažujem absolútne za vysokú sumu vzhľadom na zárobok, ktorý tento druh členstva vygeneruje + Bonusy ktoré k danému členstvu získam mi sami o sebe vygenerujú vyšší zisk ako som do členstva zainvestovala. Ide o ROČNÉ členstvo- keď si sumu prepočítam na dni, vychádza mi to 15 centov/deň... Pracujem z domu cez internet, nepotrebujem cestovať do práce. Za cestu do práce by som v mojom prípade každý mesiac zaplatila viac, ako sa platí v prípade plateného členstva v DIVVEE za rok. Navyše- ešte stále máme šancu získať Bonus, za otváranie nášho štátu...Rozhodnutie je však na vás. Obidva druhy členstva sú SUPER. Kto nechce nič platiť, stačí si počkať 1-2 mesiace na sprístupnenie registrácii zadarmo. Z nazbieraných bodov za svoju aktivitu si budete môcť zmeniť svoj status na Partnera ( a tým zarábať aj peniaze). Pokiaľ si budete chcieť počkať na členstvo FREE a chcete sa včas dozvedieť o spustení tohto druhu registrácií, stačí mi napísať email, že máte záujem o Free (zadarmo) registráciu do DIVVEE, ja si Vás zapíšem na zoznam a po spustení registrácií tohto druhu Vás budem informovať.

Koncom apríla 2017 sa spustila nová verzia R&S - na Slovensku aj v Českej republike už sú sprístupnená BETA verzia, dá sa zaregistrovať momentálne len v platenej verzii. Budú k dispozícii videá, sťahovanie aplikácií, dotazníky, emailové ponuky aj produkty zadarmo. V Beta verzii sa nám započítavajú body,ktoré je možné zameniť za tovar prípadne dovolenku. Taktiež môžeme "zabojovať" o získanie štedrých Bonusov za otvorenie štátu. Je dôležité, aby nás bolo čo najskôr 10 000 za každý štát, aby sme sa presunuli do Fázy PRELAUNCH - čiže do fázy,kedy sa bude vybavovať legislatíva pre Oficiálne otvorenie daného štátu. Oficiálne spustené sú už štáty USA a Kolumbia. Vo fáze Prelaunch sa nám už budú načítavať komisie (zárobok) ,vyplatí sa nám po otvorení príslušného štátu. Momentálne vo fáze PRELAUNCH sú štáty: Peru, Brazília, Anglicko, Kanada a Mexiko. Je len na nás,či naše štáty budú ďalšie v poradí na presun do PRELAUNCH fázy.

Už teraz máme 2 perfektné BENEFITY:

1, Cestovný portál: Vstup do takéhoto portálu bežne stojí 125.000-250.000Kč ročne, nakoľko budeme mať k dispozícii NÁKUPNÉ CENY (žiadna prirážka). K dispozícii budú výhodné ceny hotelov, prenájmu víl, áut alebo letenky. To všetko budeme mať ZADARMO len za to, že sme Upgradovali (zvolili si platené členstvo s ročným poplatkom 55 Eur) Takže pokiaľ budeme cestovať kamkoľvek čo i len jeden krát do roka, už ušetríme viac, ako sme zaplatili za Upgrade. Vo svete je viacero portálov a projektov, ktoré si za podobné veci účtujú stovky aj tisícky Eur mesačne a nemôžu napriek tomu mať ceny tak nízke, lebo musia na tom mať dáky profit. Takže my budeme môcť dovolenkovať za bezkonkurenčne nízke ceny.

2, Obchodný portál:  Tu dostaneme produkty a služby po celom svete za vynikajúce ceny. Za nákupy budeme dostávať navyše body aj zárobok.

DIVVEE sa neustále vyvíja, postupne budeme dostávať lepšie R&S a lepšie BENEFITY a to bez akýchkoľvek mesačných poplatkov alebo veľkých investícií.

Máte záujem zarábať na tom, čo teraz robíte zadarmo ?

Registrácie prebieha cez LINK- KLIKNITE SEM  -odporúčam na link ísť cez Google Chrome (vysvetlenie vo videonávode k registrácii):

Videonávod k registrácii:

Po registrácii sa vám zíde video- Orientácia v online kancelárii DIVVEE s cz titulkami:

Prípadné otázky rada zodpoviem cez Email iveta.debnarova@gmail.com  alebo Skype: ivetad69

Do predmetu napíšte: Mám záujem o informácie ohľadom DIVVEE a v emaili napíšte svoje otázky :)

Po registrácii Vám samozrejme poskytnem potrebné videonávody a v pokiaľ ste na Facebooku, môžem Vás pridať do našej podpornej skupiny, kde sa všetky informácie a novinky dozviete medzi prvými. Aby ste ma dlho nehľadali: Môj profil na Facebooku.

Môj Názor: Možno sa pýtate- prečo sa registrovať teraz a musieť zaplatiť ročné členstvo zo svojich peňazí, keď za 1-2 mesiace bude možné sa pridať zadarmo a svojimi bodmi Upgradovať na Platené členstvo? Navyše keď ešte nemáme k dispozícii veľa práce (videá,dotazníky) ? Dôvod je jednoduchý. Už teraz môžete budovať svoju štruktúru. Čím skôr sa zaregistrujete, tým lepšie miesto v matrix obsadíte a všetci tí, ktorí zatiaľ vyčkávajú a popridávajú sa k nám až po oficiálnom spustení, obsadia miesto pod vami. Pre vás ako platiaceho člena to bude znamenať rýchlejší a vyšší zárobok. Odpoveď pre tých, čo sa pýtajú či nemôže ísť o podvodnú spoločnosť: Vy si myslíte, že firmy ako Google a Amazon ( čo sú oficiálni partneri spoločnosti DIVVEE) by spolupracovali s hocikým ???... Rozhodnutie je však na vás. Za seba môžem povedať, že za celé obdobie čo sa venujem práci cez internet, som lepšiu príležitosť aká sa mi naskytla s DIVVEE nevidela. Som presvedčená o tom, že kto túto príležitosť využije, bude sa jej venovať, môže si vybudovať pasívny príjem vyšší ako zo zamestnania. Navyše bude pracovať z domu alebo z hociktorého miesta, kde je pripojenie na internet :) 

Iste Vás zaujímajú aj základné informácie o spoločnosti:

3521 N University Ave Suite 225

Provo (Utah)

 

Email: support@divvee.social

Prístup do online kancelárie cez PC

Oficiálna skupina na FB

YouTube kanál DIvvee

Eshop pre zámenu tovaru za body

Eshop pre vyberanie dovolenky-zámena za body

Alexa Ranks

TOPlist