Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

RexVox

Dajme si zaplatiť za používanie sociálnej siete :)

V českej sociálnej sieti RexVox máme možnosť byť odmenení za rovnaké aktivity, ako robíme na Facebooku. Stačí sa stať členmi sociálnej siete RexVox - Registrácia je ZADARMO cez link KLIKNITE SEM  a samozrejme túto sociálnu sieť následne aj používať :)

Sociálna sieť RexVox má veľa funkcií so zaujímavými možnosťami zárobku.
Za aktivitu na RexVox sa zbierajú body - obodované sú aj také aktivity ako napr. danie "Like" pod príspevok , návšteva Vášho profilu,pridanie obrázka, zhliadnutie videa,...
písanie príspevkov a pod...
Nazbierané body si môžete zmeniť za peniaze,prípadne kredit na mobilný telefón alebo tovar či akcie.
BODY a teda aj peniaze získavate do nekonečnej línie pod Vami. O dôvod viac byť radšej aktívni v sieti RexVox ako na Facebooku, kde za aktivitu nezískavate nič.
Registrácia cez link
KLIKNITE SEM

Registrácia je veľmi jednoduchá, v tomto videjku je návod k registrácii:


 
Po registrácii Vám príde potvrdzovací email,kde treba kliknúť na link a tým dokončiť registráciu.
Po registrácii odporúčam zmeniť svoje členstvo na "VIP- akcionára" - je to Zadarmo,ale práve vďaka tomuto členstvu budete mať možnosť okamžite začať zarábať za svoju aktivitu v soc.sieti, vytvárať skupiny ako aj pridávať príspevky do už existujúcich sietí ako sme na to zvyknutí na Facebooku.
Na soc.sieti RexVox nájdete videá,hry, inzertné aj záujmové skupiny, články, mail, možnosť počúvať rádio, TV a pod - je toho fakt veľa. V prípade akýchkoľvek nejasností - neváhajte ma kontaktovať emailom - viď kontakt.
Neváhajte a pridajte sa k sociálnej sieti RexVox. Svojou registráciou nič nestratíte, naopak môžete veľa získať.
Registrácia ZADARMO cez link
KLIKNITE SEM  Pre tých,ktorí fungujú v online programoch predstavuje soc.sieť RexVox zároveň aj miesto, kde môžete hľadať svojich nových spolupracovníkov... Tak neváhajte a pridajte sa k nám.
TOPlist