Založiť webovú stránku alebo eShop

AKCIA-Získajte zadarmo podiely kasína

Časovo obmedzená AKCIA

Získajte ZADARMO AKCIE online kasína

od BIG HOUSE CENTER

Áno,čítate správne- práve teraz máte možnosť ZADARMO získať podiely (akcie) online kasína od Big House Center. Nehľadajte za tým žiaden podraz, ide o reklamnú akciu, na ktorú BHC vyhradilo 300000 $. Je to formou kto skôr príde, ten má, tak neváhajte dlho...

Na začiatok stručné informácie ako PODIELY kasína získať - stačí sa ZADARMO zaregistrovať  a následne postupovať podľa nižšie uvedeného postupu:

KLIKNITE SEM a zaregistrujte sa

Videonávod na registráciu:

Po registrácii sa prihlásite do svojej online kancelárie cez webovú stránku kde ste sa registrovali.  Vo svojej online kancelárii v ľavom stĺpci uvidíte po rusky napísaný odkaz Kraundfaunding. Kliknite na tento odkaz a následne na obrázok kasína. Zobrazí sa text, pod ktorým v dolnej časti nájdete odkaz na získanie Bonusu 10 $ na získanie 20 podielov online kasína. Kliknite na odkaz a podiely sa vám pripíšu. Ako som písala vyššie - pripíšu ich najrýchlejším 30 000 ľuďom. BHC tu nie je dlho, takže šancu, že budete medzi nimi máte...Získaním podielov zadarmo nemáte žiadnu povinnosť nakupovať ďalšie podiely kasína, kto však chce, môže...

Teraz podrobnejšie informácie k BHC online kasínu- ako bude fungovať, kedy sa spustí a pre tých čo chcú viac podielov aj cena, za akú si ďalšie podiely online kasína možno kúpiť: - tieto informácie nájdete taktiež vo svojej online kancelárii. Sú síce v ruštine, ale Google prekladač preloží :)

Celkovo sa bude predávať 4 milióny podielov a to podľa nasledovného cenníka:
prvý 1 milión podielov sa bude predávať za cenu 50 centov za podiel. Z tejto sumy 25 centov sa rozdelí vrámci odmeňovacieho systému Milionár do hlbky 10.línie - predaj bol už spustený
Akonáhle sa dosiahne predaj 1 milióna, cena stúpne na 1 $ za podiel. Z tejto sumy sa bude rozdeľovať vrámci systému Milionár 50 centov (opäť polovica)
V tomto čase sa spustí aj burza podielov - na ktorej môžete svoje podiely predávať záujemcom za cenu,akú si stanovíte a zarábať na tom...
Akonáhle sa dosiahne počet 2 milióny predaných podielov- cena stúpne na 1.2 $ za podiel - opäť-polovica bude prerozdeľovaná vrámci systému odmien Milionár.
Postupne sa cena za podiel vyšplhá na 1.5 $ za podiel. Celkovo sa predá 4 milióny podielov.
Ako sami vidíte- táto možnosť je ohraničená, potom sa podiely už nebudú predávať, len sa bude s nimi obchodovať na burze.
Ten, kto si zakúpi podiel, bude dostávať provízie nielen vrámci systému Milionár, ale aj zo ziskov z kasína.
Napr. kasíno zarobí 1 milión dolárov : 40 % zo zisku pôjde ľuďom, čo prihlasovali, volali ľudí do kasína (čiže 400 000 $), 60 % bude rozdelených následovne- 51% BHC a 49% rozdelené medzi podielnikov- čiže ľudí, čo si zakúpili podiely.
Každý mesiac sa bude rozdeľovať zisk medzi podielnikov podľa počtu zakúpených podielov.

Do online kasína zainvestovala firma veľa peňazí, na všetko budú licencie, bude viacero hier k dispozícii - z toho všetkého nie je najdrahší web,ani licencia, ale práve program na online hry,ktoré sa budú kupovať od rôznych firiem.
Predpokladaná doba spustenia online kasína je začiatok jari 2017...

Získaním podielov kasína Big House Centra sa nezaväzujete k ničomu. Kto však chce, má možnosť s Big House Center aj zarábať, prípadne propagovať svoj biznis. Podrobnejšie informácie ohľadom Big House Center nájdete KLIKNUTÍM SEM

Pokiaľ máte dáte otázky týkajúce sa Big House Center- neváhajte ma kontaktovať (viď Kontakt na webe), rada vaše otázky zodpoviem, pomôžem aj cez Skype.

 

image

 

TOPlist